Послуги вантажників Харків

Варто звернути увагу, що наш диспетчер з вантажоперевезень прийме Ваш дзвінок в будь-який час доби.

Ціни на послуги вантажників і складальників меблів

Ціна: 150 грн / год

Види робіт::

Навантаження, розвантаження, розстановка меблів по місцях.

 

Мінімальне замовлення:
2 години

Ціна: 150 грн / год

Види робіт::
Завантаження розвантаження; упаковка меблів, установка і розстановка меблів по місцях + розбирання та збирання меблів + спуск, підйом пішки без ліфта
Мінімальне замовлення:
2 години

Ціна: 150 грн / год

Види робіт::

Складські працівники (вантажники, пакувальники, фасувальники)

Мінімальне замовлення:
2 години

Ціна договірна

Види робіт::

Такелажні роботи (предмети вагою понад 80 кг (сейфи, піаніно, роялі)

Мінімальне замовлення:
від 300 грн 

Ціни на упаковку і пакувальні матеріали для перевезення

Гофроящик

Розмір: 600 * 400 * 400 мм

Ціна: 40 грн / шт

Стретч-плівка

Рулон: 300 м / п

Ціна: 250 грн / рулон

Гофрокартон

Рулон: 10 м / п

Ціна: 150 грн / рулон

Бульбашкова плівка


Ціна: 15 грн м/п

Замовити транспортні послуги по Харкову, можете за телефонами:

Звернення до спеціалізованого перевізнику при необхідності виконати складний переїзд буде оптимальним варіантом вирішення проблеми з транспортування важких і габаритних речей. Компанія «МЕБЕЛЕВОЗ-ХАРКІВ» пропонує замовити вантажників в Харкові для швидкого транспортування габаритних предметів при заселенні в нову квартиру або офіс, перевезення меблів, від’їзді на дачу.

Комфортне виконання замовлення
На перший погляд просте захід відбувається не дуже легко при бажанні виконати його самостійно. Доводиться витрачати силу-силенну часу і запрошувати друзів, щоб впоратися з незвичною роботою. Виникають проблеми з кріпленням речей на кузові, забезпеченням безпеки від можливих пошкоджень. Правильно перенести речі зможе вантажник в Харкові з досвідом проведення таких маніпуляцій, що володіє необхідними знаннями і практичними навичками.
Наші клієнти позбавляються від потреби окремого найму вантажника, підсобного робітника, транспортного засобу. За доступною вартості замовляється комплексна послуга, яка передбачає виконання робіт у повному обсязі.

Як відбувається виконання вашої заявки
Чи не потрібно довго шукати надійних і кваліфікованих фахівців.
Один дзвінок нашому оператору і всі турботи по найму персоналу візьмуть на себе наші співробітники. Замовити вантажників можна після узгодження всіх деталей майбутньої перевезення, уточнення ціни і необхідності в наданні додаткових послуг.
На етапі узгодження приймаються до уваги наступні моменти:

  • вид підйому – за допомогою ліфта або по сходах;
  • потреба в придбанні пакувальних матеріалів;
  • протяжність перенесення від під’їзду до автомобіля;
  • необхідність в розбиранні і подальшій збірці меблів;
  • транспортування антикваріату, унікальних дорогих предметів;
  • погрузка особливо важких і великогабаритних речей.

На сайті можна розрахувати орієнтовну вартість на послуги вантажників і визначитися з оптимальним варіантом, враховуючи складність робіт.
До переліку додаткових можливостей включені сортування та утилізація різних відходів і сміття. Таким чином ви позбавитеся від клопоту з очищення об’єкту від заборонених до викидання в контейнери залишків речовин, що клеять, бетону, шпаклівки, цегли.

Точно відповідно до заздалегідь обумовленими термінами наша бригада прибуде на місце проведення робіт.

Переваги замовлення професійних вантажників
Для кваліфікованого персоналу не складе труднощів швидко впоратися не тільки зі звичайною процедурою перенесення і завантаження речей. Ви маєте можливість замовити вантажників з машиною для транспортування дорогої офісної техніки, унікальних творів мистецтва, корпусних меблів.
До нас часто звертаються за сприянням з вивезення накопичився в будинку або квартирі мотлоху. З будь-яким обсягом залишків будматеріалів після ремонту в офісі, торговому центрі, громадському закладі ми впораємося за мінімальний термін.
Важливий нюанс – не варто наймати якихось випадкових людей, які не несуть особливу відповідальність за цілісність ваших матеріальних цінностей. На відміну від таких сумнівних «спеціалістів» наші майстри використовують необхідні пристосування і обладнання і мають потрібним досвідом проведення такелажних робіт.
Вантажники в Харкові компанії «МЕБЕЛЕВОЗ-ХАРКІВ» – це злагодженість швидкість в роботі, акуратне і дбайливе ставлення до вантажу, що перевозиться.
Чекаємо на ваші заявки в будь-який зручний для вас час!

Замовити транспортні послуги по Харкову, можете за телефонами:

Догори